foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Контакти:
Tel.+38(0432) 62-37-93
e-mail: info@ruslana.vin.ua

Інновації навколо нас

Ваші задачі - наші рішениння - готова продукція

Застосувати фільтр

Скинути всі фільтры

          Люки ТМ «Руслана» є унікальною розробкою. Ми були першими хто зміг створити люк з навантаженням 40т. з піщано-полімерної композиції, - гідну заміну дорогим і не практичним чавунним люкам. Завдяки особливому поєднанню різних типів пластмас і спеціально розроблених добавок, ми домоглися від люків неймовірною міцності і в той же час еластичності. Ми розробили вироби, які зручні у використанні, кожен елемент яких продуманий і відповідає всім міжнародним стандартам і нормам.

         Люки «Руслана» - це бренд, який став синонімом «якості» і «довговічності» не тільки в Україні, але і в країнах ЄС і латинської Америки. Крім сертифікаційних досліджень, кожна партія проходить спеціальну перевірку на міцність і якість в нашій лабораторії. Сьогодні асортимент наших люків представлений усіма класами навантажень - від садових і легких люків до магістральних. Крім того люки випускаються як круглої так і прямокутної і квадратної форми що дозволяє їх легко використовувати в різних умовах установки, в поєднанні з будь-якими дорожніми покриттями. Ми розробили спеціальні малогабаритні рішення для газопроводів, і вироби зі збільшеним діаметром, які дозволяють помістити в оглядовий колодязь великогабаритне нерозбірне обладнання. Всі наші люки безшумні, не піддаються корозії, не пропускають електричний струм, при установці на тепломережі - економлять тепло, так як тепловіддача матеріалу менше ніж у металу.

          Люки з композиту не має сенсу красти, так як їх неможливо здати в пункти прийому вторинної сировини. Крім того демократична цінова політика дозволяє нам з легкістю конкурувати з люками з будь-яких інших матеріалів. Всі вироблені люки для зручності класифікації розділені на серії:

         Люки СЕРІЇ ЄВРО. Дана серія була розроблена спеціально для Євросоюзу, у відповідності з усіма вимогами останньої редакції європейського стандарту EN 124-2015. Люки цієї серії успішно пройшли сертифікацію і використовуються в багатьох країнах Європи. Завдяки вдосконаленій конструкції і діаметру лазу 600мм., люки ЄВРО користуються попитом, як в Україні, так і за кордоном.

           Люки СЕРІЇ ГОСТ. Дана серія люків була розроблена у відповідності ДСТУ Б В.2.5-26: 2005 Україна і ГОСТ 3634-99. Люки відповідають всім нормам і заявленим навантаженням. Завдяки прийнятною ціною і високій якості виконання, люки ГОСТ широко використовуються в Україні та в країнах східної Європи.

        Люки СЕРІЇ МЕКСИКА. Унікальна розробка підприємства "Руслана", якій немає аналогів. Люки діаметром 1000 мм витримують навантаження до 16т. Дані люки дозволяють помістити в оглядовому колодязі нерозбірне великогабаритне обладнання (насоси, електроприлади, щитові і ін.) і з легкістю проводити їх обслуговування. Крім того ці люки пройшли перевірку на міцність і якість в екстремальних умовах спекотної Мексики, де температура досягає + 60º

         Люки квадратної СЕРІЇ. Квадратні люки є незамінними на площах, де використовується бруківка або плитка. Вони дозволяють акуратно і естетично накрити оглядові колодязі без підрізання матеріалів для мощення під круглу форму стандартних люків.

      Люки прямокутної СЕРІЇ. Були спроектовані як ревізійні люки для накриття колодязів з різноманітним обладнанням для поливу, обслуговування басейнів, електротехнічних приладів, розміщених під землею та інше. Також вони часто використовуються для ревізії піскоуловлювачів і для викачування вмісту септиків.

        Люки на Телескопічну трубу. Спеціальний різновид прямокутних люків з адаптером під колодязі з телескопічною трубою, які широко використовуються в країнах Європи. Дозволяє з легкістю встановити люк на телескопічну трубу діаметром 400 або 315 мм.

Результат 1. 2 із 2

Люки

Садовий люк зелений код: SLG

Навантаження - 1т Вага комплекту - 17 кг Можливе встановлення запірного механізму Діаметр кришки - 630мм Зовнішній розмір корпуса - 730мм Висота корпуса - 50 мм

lyk-Gost-sadz копия
чертеж люка таблетка 2 копия3
Садовий люк чорний код: SL

Навантаження - 1т Вага комплекту - 17 кг Можливо встановлювати запірний механізм Діаметр кришки - 630мм Зовнішній діаметр корпуса - 730мм Висота корпуса - 50 мм

lyk-Gost-sad
чертеж люка таблетка 2 копия