foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Контакти:
Tel.+38(0432) 62-37-93
e-mail: info@ruslana.vin.ua

Інновації навколо нас

Ваші задачі - наші рішениння - готова продукція

Застосувати фільтр

Чертеж виноградный столбик 12
Стовпчик виноградний (полімеркомпозитний) 2,5 м.
Довжина
2500мм
Ширина
60мм
Вага
22кг
Висота
70мм
Виробник:
Опис

МПП «Руслана» вивчивши всі скарги (недовговічність дерев'яних і бетонних стовпчиків, крадіжки металевих стовпчиків) виробників винограду розробило і приступило до серійного виробництва проміжних (не якірних) полімеркомпозитних (полімерпісчаних) стовпчиків (довжиною 2,5 м).
В ході розробки, неодноразово в якості консультантів запрошувалися виробники винограду де були враховані всі їхні побажання.
На сьогоднішній день для полегшення монтажу і натяжки шпалер (дроту) в сам стовпчик, на прохання замовника, можуть бути запресовані гайки, враховано відстань між шпалерами, передбачена установка крапельнного зрошення.
Стовпчик з полімеркомпозитного матеріалу:
• не піддається впливу зовнішнього середовища;
• не пошкоджується мікроорганізмами (на відміну від дерев'яних);
• не потребує постійного ремонту і обслуговуванні;
• не потребує додаткових витратах на обробку;
• при 0,3% водопоглинання йому не страшні ні спека ні мороз;
• відсутність металу не приваблює злодіїв;
• проста процедура встановлення;
• вдале поєднання міцності і довговічності з невеликою вагою і габаритами.

Навантаження - 50 кг
Морозостійкість - 200 циклів
Клас горючості - Е-d2 (С4)
Також наші стовпчики гідно конкурують як з цеглою так і з іншими «бюджетними» варіантами (дерев'яний брус, сталевий прокат або бетонні стовпи) при будівництві парканів з сітки «рябіца». На відміну від цих своїх побратимів по ринковій ніші, вони відрізняються відмінними експлуатаційними якостями. Вони не гниють, в них не заводиться червоточина, а влітку в них не в'ють свої гнізда різні неприємні істоти, наприклад оси, які дуже люблять жити в металевих трубах. В результаті, якщо ви все-таки зважитеся застосувати наші стовпчики для огорожі, вся конструкція в цілому вийде добротною, міцної і, головне, досить дешевою. А навіщо платити більше? Так, можливо цегляна кладка і естетичніше, але так адже і технологічні труднощі з нею, поклавши руку на серце, більше. Якщо кожен стовпчик з цегли, це практично окрема споруда, з якою мулярові доведеться ще пристойно повозитися, то полімеркомпозитний стовп просто встановлюється на підготовлене для нього місце і заливається бетоном.