foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Контакти:
Tel.+38(0432) 62-37-93
e-mail: info@ruslana.vin.ua

Інновації навколо нас

Ваші задачі - наші рішення - готова продукція


Якісна продукція

ми вже на ринках Європи та АмерикиПро нас

Детальніше

Власне виробництво

Детальніше

Продаж будівельних матеріалів

Детальніше

Контакти

Детальніше

Увага !

За численими проханнями "Руслана" відновлює випуск полімеркомпозитних стовпчиків для виноградарства та садівництва і збільшило асортимент даної продукції.

Випускаємо стовпчики: 2500, 2000, 1500, 1000 мм

Також випускає "якорні" ("початкові") стовпчики армовані металевою трубою довжиною - 2500, 2000, 1500 мм

Чекаємо Ваших замовлень !

proektНаше підприємство має повноцінний виробничий арсенал. У нас є в наявності конструкторський відділ, ремонтні цехи з повним комплексом верстатів і устаткування для виготовлення прес-форм.

Штат молодих, повних ідей та ентузіазма, фахівців, укріплений досвідченими, зі старими загартованими вчителями-наставниками. Всі розробки ведуться з використанням нових технологій.

 

kr

 

 

 

 

 

РОЗРОБКА ТОВАРІВ ВЕДЕТЬСЯ ПОЕТАПНО:

 

Розробка нової продукції починається з технічного завдання замовника. Спочатку йде розробка моделі продукції, попередній розрахунок характеристик, що відповідають технічним умовам експлуатації, враховуються побажання замовника по конструкції моделі. Також важливо враховувати специфіку техпроцесу виготовлення і властивості самого матеріалу.

osn z

 

 

 

 

myft

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Після розробки моделі і затвердження замовником, ми приступаємо до проектування прес-форми, її обв'язки. а також готуєиться вся конструкторська документація.

 

Далі йде розрахунок і замовлення матеріалів для виготовлення форм.

 

 

sb 1

Всі материали надходять з конструкторською документацією в виробничо-ремонтний цех. Там під чітким контролем наших інженерів-конструкторів, виготовляються частини прес-форм, збираються в одне ціле. Прес-форма проходить тестування і притирання.

 

 

І на цьому ще не все. Далі індивідуально під дану продукцію підбирається рецептура суміші матеріалів. Готові зразки піддаються серії випробувань, в результаті чого вибирається найкраща рецептура.

 

cex

 

 

 

Тільки після всіх цих етапів починається серійне виробництво.

Кожен етап виробництва проходить через відділ технічного контролю.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ми знайшли золото в тому, що люди викидають.

Пластик, який не піддається розкладанню, з яким борються захисники природи і екологи, які НЕ знають, що робити з цим накопиченням сміття. Ми знайшли золото в тому, що люди викидають. Просто взяли все це сміття і переробивши виготовили продукти, що допомагають містам:

  • Люки каналізаційні, які легше своїх металевих аналогів, і набагато дешевші.
  • Лежачі поліцейські, які після більш 3 років інтенсивної експлуатації зберегли ідеальний зовнішній вигляд.
  • Тактильна плитка яка допомагає орієнтуватися сліпим і людям зі слабким зором пересуваючись по місту.

Це лише мала частина того що ми виробляємо. Нам ніколи зупинятися. Нехай і далі світ НЕ знає, що робити з цим сміттям, а ми далі будемо працювати і обов'язково створимо нові продукти, які будуть корисні містам і країнам.

Масштаб визначає нашу корисність.

Це була маленька перемога, коли ми почали співпрацювати з європейськими країнами. Було приємно знати, як перший контейнер люків встановили в спекотній Мексиці. Це була подвійна перемога. Перемога територіальна і перемога якості. Країна де температура може досягати + 60º і наші люки з легкістю витримали цю температуру. Радує, що ми можемо бути корисні Не тільки своїй країні.

 

Головне - що немає обмежень.

Напевно легше опустити руки або простіше відмовитися, ніж почати з нуля виробництво просто тому що стандарти тої чи іншої країни інші. Сантиметр менше або більше і все заново. Нові креслення, нове обладнання для створення відповідної продукції.

Нам це принципово цікаво. Цікава наша робота, цікава співпраця з іншими країнами, вивчення вимог і стандартів і врешті-решт як результат виготовити нову продукцію.

CEСертифікат СЄ 

Продукція МПП "Руслана" гідно пройшла сертифікацію та наше пілприємство отримало євро-сертифікат СЄ, який підтверджує відповідність продукції стандартам EN 124-1:2015;  EN 124-5:2015 та директиві R 305/2011. Сертифікат видано CEM (Ente Certificazione Macchine), м. Вальзамоджа, Італія.

Сертифікат СЕ

Додаток до сертифікату

(перелік сертифікованої

продукції)

Додаток до сертифікату

(перелік сертифікованої

продукції) переклад

 CE RUSLANA 1.jpg  CE RUSLANA 2.jpg CE RUSLANA 2 RU.jpg

 

 

 

Патенти

Захищаючи права на освоєну нову технологію, яка вистраждана довгою, важкою і кропіткою працею всього колективу підприємства, ми оформили і зареєстрували ряд патентів. Робота НЕ закінчена, вона триває.

№ 86984

Лінія для виробництва

виробів з полімерних

відходів

№ 86985

Спосіб виробництва

виробів з полімерних

відходів

№ 93852

Люк оглядового

колодязя

патент 86984 линия патент 86985 способ производства патент 93852 Люки

 

Компанія Руслана знаходиться в місті Вінниця, Україна. Нашій компанії більше 20 років (заснована в 1993 р.).

Форма власності: приватна.

Основні напрямки роботи: виробництво виробів з полімер-композиту і торгівля будівельними матеріалами.

Особливість виробництва: весь асортимент продукції виготовляється з важко-перероблюваних полімерних відходів методом змішування з кварцовим піском і подальшим пресуванням.

 Ми задоволені своєю роботою не тільки коли готова продукція проходить планову перевірку на якість, а й коли клієнти залишаються задоволеними співпрацюючи з нами. Наша компанія починала свій шлях від маленького магазину будівельних матеріалів і виросла в велике виробництво полімеркомпозитних виробів.

Наша унікальна технологія виробництва розроблена в тісній співпраці з Вінницьким Національним технічним університетом і запатентована. Винайдено новий сшивочно-прошивочний звязуючий матеріал, який тримається в таємниці.

Унікальний склад полімеркомпозитної продукції дозволив нам вийти на ринки не тільки України, але і Євросоюзу і країн Латинської Америки.

Матеріал

Наш матеріал міцний як кварц і еластичний як полімер. Надзвичайна надійність такого (полімеркомпозитного) матеріалу - результат довгих розробок компанії Руслана. Унікальність розробки полягає в тому, що для кожного конкретного продукту використовується суміш різних полімерів і кварцового піску. Правильне співвідношення полімерів і піску робить продукцію більш витривалою і дозволяє їй служити довгі роки. Застосування залізоокисних барвників дає можливість випускати продукцію різних кольорів.

 Склад матеріалу

Полімери

Кварцевий пісок

Залізоокисний

барвник

Зшивочно-прошивочний

матеріал

вторичная гранула кварцпесок pigment himsnab секрет 2