foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Контакти:
Tel.+38(0432) 62-37-93
e-mail: info@ruslana.vin.ua

Інновації навколо нас

Ваші задачі - наші рішениння - готова продукція


МИ ОТРИМАЛИ СЕРТИФ
ІКАТ CE

Шановні партнери!

CE

З радістю та гордістю повідомляємо, що продукція МПП «Руслана» гідно пройшла сертифікацію та підприємство отримало євро-сертифікат СЄ, який підтверджує відповідність продукції європейським стандартам EN 124-1:2015; EN 124-5:2015 та директиві R 305/2011. Сертифікат видано CEM (Ente Certificazione Macchine), м. Вальзамоджа, Італія.

Не багато підприємств нашої галузі в Україні мають подібні сертифікати. Процедура його отримання дуже складна, затратна та супроводжується документальною тяганиною. Представники уповноваженого сертифікаційного органу неодноразово відвідували наше підприємство, інспектували процес виробництва, було проведено ряд зустрічей та переговорів і, зрештою відшліфовано технологічний 

процес до європейських стандартів, відібрано зразки продукції, які успішно пройшли всі необхідні лабораторні випробування.
Наявність даного сертифікату не тільки відкриває перед нами можливість експортувати свою продукцію в будь-яку країну Євросоюзу, але й покладає на нас велику відповідальність, зобовязує працювати ще краще, щоб дотримуватись напрацьованих стандартів вдосконалюватись та не зупинятись на досягнутому, адже відтепер МПП «Руслана» може на рівних конкурувати з кращими виробниками Європи.
Переконаний, що наше підприємство стане повноцінним гравцем на ринку ЄС, а у майбутньому нас чекають ще більші успіхи та досягнення.

Сертифікат СЕ

Додаток до сертифікату

(перелік сертифікованої

продукції)

Додаток до сертифікату

(перелік сертифікованої

продукції)

переклад

 CE RUSLANA 1.jpg  CE RUSLANA 2.jpg CE RUSLANA 2 RU.jpg

 

Як встановити каналізаційні люки

«на століття»?

правильне встановлення люків з опорними кільцями ТМ «Руслана»

Кожне комунальне підприємство, яке має справу з оглядовими колодязями постійно стикається з проблемою встановлення люків.

Після ремонту дорожнього полотна, або при новому будівництві доріг потрібно виставити люк в один рівень з проїзною частиною та надійно закріпити його.

Враховуючи недостатнє фінансове забезпечення, комунальники виходять з положення підкладаючи під люк уламки бруківки, цегли, або будівельне сміття, щоб хоч якось вивести його на один рівень з дорогою.

Результати такого встановлення добре відомі:

неправильно установленный люк

Така основа швидко руйнується, люк просідає нижче дорожнього полотна, що призводить до пошкодження люка та асфальту навколо нього.

Після цього люк потрібно вирізати, виймати, та повторно встановлювати, не кажучи вже про небезпеку для автомобілів, які потрапляють в вибоїну, що утворилась.

 

 

Рішення є!

кольцо

Підприємство «Руслана» розробило і запустило у виробництво найсучаснішу систему розподілу навантаження та регулювання висоти встановлення люків – опорні (регулювальні) кільця з полімеркомпозиту по нанотехнологіям.

Для зручності в роботі наші опорні кільця мають декілька товщин (30,35,40 і 50мм) що дозволяє Вам точно виставити люк в один рівень з дорожнім полотном! В разі необхідності, можна встановити декілька опорних кілець одне на одне.

Чому опорні кільця ТМ «Руслана»?

схема установки люка

 

  • Завдяки можливості вибору висоти опорного кільця 30, 35, 40, або 50мм, можна точно виставити люк в один рівень з асфальтовим покриттям.
  • Крім того, опорне кільце дозволяє краще розподілити навантаження, яке прикладається до люка, чим збільшує строк служби як люка так і плити перекриття.
  • Опорні кільця ТМ «Руслана» витримують навантаження до 400kN (40т), що дозволяє використовувати їх на магістральних дорогах.
  • На відміну від бетонних аналогів, встановити опорне кільце може самостійно одна людина, адже кільце з композиту набагато легше.
  • Опорні кільця з полімеркомпозиту можна демонтувати та використати повторно.
  • Матеріал не поглинає вологу, стійкий до агресивного середовища, завдяки чому має довший термін експлуатації.

 

 

 

Опорні кільця ТМ «Руслана» значно дешевші за бетонні аналоги.

ДОПОМОЖІТЬ ЗРОБИТИ НАШУ ПРОУКЦІЮ КРАЩОЮ: надсилайте Ваші пропозції щодо покращення конструкції та експлуатаційних якостей опорних кілець не електронну адресу info@ruslana.vin.ua. Ваша думка дуже важлива для нас!

 

Україна, 21017, м.Вінниця, вул. Липовецька, 1

Тел./факс +38 (0432) 62-37-93; 55-61-72; e-mail:info@ruslana.vin.ua

http://ruslana.vin.ua